Automobilių Stiklų Remontas

Pagrindinis » Automobilių Stiklų Remontas
pexels-photo

Automobilių stiklų remontas

Atsakingi vairuotojai rūpinasi savo vairuojamomis transporto priemonėmis, kad jos būtų techniškai tvarkingos bei saugios ne tik jiems patiems, tačiau ir kitiems eismo dalyviams. Automobilio stiklas yra ta automobilio dalis, kuri labai reikšminga matomumui, todėl natūralu, kad pažeistas stiklas turi neigiamos įtakos matomumui, o tai suponuoja didesnę nelaimingų atsitikimų riziką. Automobilių stiklų remontas – paslauga, kurios poreikis iškyla atsiradus didesniems ar mažesniems automobilio stiklo pažeidimams.

Keisti ar remontuoti?

Atsiradus automobilio stiklo pažeidimui svarstoma, ar stiklą keisti, ar galima remontuoti? Neskubėkite savęs iškart nuteikti stiklo keitimui. Sprendimui priimti pasikliaukite specialistų nuomone, kurie Jums suteiks išsamios informacijos ir patars.

Labai dažnai stiklo įskilimą galima sutaisyti, išvengiant stiklo keitimo – sutaupysite ir laiko, ir pinigų. Suremontuoti automobilio stiklą dažnai trunka iki 30 minučių. Auto stiklų remontas atliekamas įskilimą užpildant skystais polimerais, atkuriančiais pirminį stiklo tvirtumą bei skaidrumą.

Užklausos forma:

Įdaužos remontas

Įdaužos remontui naudojamas specialus įrankis, vadinamas tilteliu, į kurį įpurškiami specialūs skysti polimerai „Equalizer“. Tiltelis sudaro spaudimą, kurio metu suspausti polimerai įpumpuojami į įdaužos ertmę ir ją užpildo. Vėliau polimerai kietinami, naudojant ultravioletinę lempą, ir tampa skaidrūs kaip stiklas. Po tokio įdaužos remonto net 99 proc. įdaužų daugiau nebeskyla, o stiklas atgauna pirminį skaidrumą!

Automobilio stiklo remontas

Įskilo automobilio stiklas: ką daryti?

Įskilus automobilio stiklui būtina imtis tam tikrų priemonių, kad eksploatuojant automobilį pažeistu stiklu situacija dar labiau nepablogėtų, o būsimo remonto išlaidos neišaugtų. Taigi, SVARBU! Jei įskilo Jūsų automobilio stiklas, nedelsdami įdaužą / įskilimą užklijuokite lipnia juosta. Tai apsaugos atsiradusią skilimo ertmė nuo dulkių ir drėgmės ir leis užtikrinti geresnį automobilio stiklo remonto rezultatą. Svarbu, kad stiklo remonto neatidėliotumėte, kadangi įskilęs stiklas, tikėtina, skils ir toliau, o tai didins būsimas išlaidas ar net lems, kad stiklą reikės keisti.

Tad atsiradus net mažiausiam įtrūkimui, nedelsdami keliaukite pas specialistus. Laukiame Jūsų, kad galėtume pasirūpinti Jūsų automobilio stiklo remontu!

Automobilių stiklų remontas. Jums siūlome:

  • kokybiškas automobilių stiklų remonto paslaugas;

  • operatyvumą;

  • profesionaliai atliekamą darbą;

  • puikų aptarnavimą.

Automobilių stiklų remontas: kodėl verta pasinaudoti mūsų paslaugomis?

Jums – profesionalus auto stiklų remontas, kurį atliks kompetentingi šios srities specialistai. Automobilių stiklų remontas atliekamas naudojant šiuolaikiškas medžiagas ir modernią specializuotą įrangą, užtikrinančią spartų ir profesionalų darbą bei puikius rezultatus.

Jei Jūsų automobilio stiklo įskilimo suremontuoti neįmanoma, mūsų specialistai pakeis jį nauju.